• چرا برای دانلود مجلات باید ابتدا در سامانه عضو و مشترک شوم؟

    در صورتی که در سایت ثبت نام کنید، به امکانات و بخش های مختلفی دسترسی خواهید داشت که کاربران مهمان قادر به مشاهده آن نیستند. خدمات مگ باز به صورت حرفه ای به مشترکین سایت ارائه می شود. با هدف تامین مخارج جاری سامانه و تداوم خدمات حرفه ای دانلود، هزینه اشتراک اندکی از مشترکین مگ باز دریافت می شود.

  • * کادر های ستاره دار حتما کامل و دقیق پر شود

Olive - November 2016

  • 4 مشاهده
Olive

At olive we believe you can eat imaginatively and well without spending a fortune. Every month we aim to inspire food lovers to cook new dishes, but it's not all about cooking at home. The magazine has three main sections, eat in, eat out, eat away so you'll also find great value restaurants, top recommendations and tips from around the world.

زیتون

(ترجمه کامپیوتری توضیحات مجله زیتون) در زیتون به اعتقاد ما شما می توانید خلاقانه و به خوبی و بدون صرف ثروت هر ماه هدف ما برای الهام بخشیدن به دوستداران غذا به طبخ غذاهای جدید اما نه آن همه چیز در مورد پخت و پز در خانه مجله دارای سه بخش اصلی در خوردن غذا خوردن بیرون غذا خوردن دور بنابراین شما نیز پیدا خوردن رستوران ها ارزش بزرگ توصیه های بالا و راهنمایی از سراسر جهان

دانلود مجله

توجه: لطفا در صورتی که در این مجله، محتوایی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران مشاهده نمودید، موارد را از طریق کادر پایین صفحه (سمت راست) با ما درمیان بگذارید تا برای حذف محتوا از سامانه اقدام شود.