• چرا برای دانلود مجلات باید ابتدا در سامانه عضو و مشترک شوم؟

    در صورتی که در سایت ثبت نام کنید، به امکانات و بخش های مختلفی دسترسی خواهید داشت که کاربران مهمان قادر به مشاهده آن نیستند. خدمات مگ باز به صورت حرفه ای به مشترکین سایت ارائه می شود. با هدف تامین مخارج جاری سامانه و تداوم خدمات حرفه ای دانلود، هزینه اشتراک اندکی از مشترکین مگ باز دریافت می شود.

  • * کادر های ستاره دار حتما کامل و دقیق پر شود

Good Housekeeping Philippines - October 2016

  • 1 مشاهده
Good Housekeeping Philippines

Good Housekeeping Philippines is the modern Pinay’s indispensable companion, the go-to guide for managing time, doing things faster and better, and keeping it all together. It is a service magazine that understands that the modern Filipina woman takes on many roles: wife, mother, daughter, sister, career woman, teacher, advisor, friend, financial officer, menu planner and cook.

خانه داری خوب فیلیپین

(ترجمه کامپیوتری توضیحات مجله خانه داری خوب فیلیپین) خوب خانه داری فیلیپین مدرن Pinayamprsquos ضروری است راهنمای goto استفاده برای مدیریت زمان انجام کارها سریع تر و بهتر و نگه داشتن آن همه با هم آن است که نیاز یک مجله سرویس است که می داند که زن مدرن فیلیپینی طول می کشد در نقش های بسیاری حرفه خواهر مادر همسر معلم زن دوست مشاور امور مالی برنامه ریز منو و طبخ

دانلود مجله

توجه: لطفا در صورتی که در این مجله، محتوایی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران مشاهده نمودید، موارد را از طریق کادر پایین صفحه (سمت راست) با ما درمیان بگذارید تا برای حذف محتوا از سامانه اقدام شود.