• چرا برای دانلود مجلات باید ابتدا در سامانه عضو و مشترک شوم؟

    در صورتی که در سایت ثبت نام کنید، به امکانات و بخش های مختلفی دسترسی خواهید داشت که کاربران مهمان قادر به مشاهده آن نیستند. خدمات مگ باز به صورت حرفه ای به مشترکین سایت ارائه می شود. با هدف تامین مخارج جاری سامانه و تداوم خدمات حرفه ای دانلود، هزینه اشتراک اندکی از مشترکین مگ باز دریافت می شود.

  • * کادر های ستاره دار حتما کامل و دقیق پر شود

Bazoof! - Issue 55

  • 1 مشاهده
Bazoof!

Jump in the bus and head to the mountains for a fun week at Camp Galoopa! Find out what is in your Survival Fun Pack this year and which cabin you'll be staying in through a fun quiz. There's lots to do at camp such as the Great Nature Hunt, Water Tubing, Rock Climbing and eating pudgie sandwiches that you make over the camp fire. Write down all your adventures in your mind-reader journal, after all, we are in space! Outside camp there is a fun Tube Town craft you can make, read Tremayne's Sport Comment and a true story about a bully brother. All this and much more!

Bazoof

(ترجمه کامپیوتری توضیحات مجله Bazoof) پرش در اتوبوس و سر به کوه به مدت یک هفته سرگرم کننده در کمپ Galoopa پیدا کردن آنچه که در خود بقا سرگرم کننده بسته این سال و کابین خواهید اقامت در از طریق یک مسابقه سرگرم کننده بسیاری تاپیک به انجام در اردوگاه مانند کوهنوردی بزرگ طبیعت شکار آب لوله راک و خوردن ساندویچ pudgie که شما بیش از آتش اردوگاه را بنویسید همه ماجراهای خود را در مجله mindreader خود را بعد از همه ما در فضا هستند خارج از اردوگاه است یک هنر و صنعت شهر لوله سرگرم کننده شما می توانید به عنوان خوانده شده Tremaynes ورزشی نظر و یک داستان واقعی در مورد یک برادر قلدر این همه و خیلی بیشتر

دانلود مجله

توجه: لطفا در صورتی که در این مجله، محتوایی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران مشاهده نمودید، موارد را از طریق کادر پایین صفحه (سمت راست) با ما درمیان بگذارید تا برای حذف محتوا از سامانه اقدام شود.