• چرا برای دانلود مجلات باید ابتدا در سامانه عضو و مشترک شوم؟

    در صورتی که در سایت ثبت نام کنید، به امکانات و بخش های مختلفی دسترسی خواهید داشت که کاربران مهمان قادر به مشاهده آن نیستند. خدمات مگ باز به صورت حرفه ای به مشترکین سایت ارائه می شود. با هدف تامین مخارج جاری سامانه و تداوم خدمات حرفه ای دانلود، هزینه اشتراک اندکی از مشترکین مگ باز دریافت می شود.

  • * کادر های ستاره دار حتما کامل و دقیق پر شود

Young Parents - October 2016

  • 2 مشاهده
Young Parents

Young Parents is monthly parenting magazine for families with children up to age nine. It is the go-to guide for parents who value its local trend stories on everything from education to health, relevant tips from experts and comprehensive resources. Young Parents also offers two reads in one, with Young Parents Baby – the essential guide for parents with babies aged two and below – designed as a magazine within the magazine.

پدر و مادر جوان

(ترجمه کامپیوتری توضیحات مجله پدر و مادر جوان) پدر و مادر جوان مجله پدر و مادری ماهانه برای خانواده ها با فرزندان تا سن نه است این راهنمای goto استفاده برای پدر و مادر که ارزش است داستان روند محلی خود را بر همه چیز، از آموزش و پرورش به سلامت راهنمایی مربوطه از کارشناسان و منابع جامع پدر و مادر جوان نیز ارائه می دهد دو بار خوانده شده در با جوان پدر و مادر عزیزم ampndash راهنمای ضروری برای پدر و مادر با بچه دو و زیر ampndash طراحی به عنوان یک مجله در مجله سال

دانلود مجله

توجه: لطفا در صورتی که در این مجله، محتوایی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران مشاهده نمودید، موارد را از طریق کادر پایین صفحه (سمت راست) با ما درمیان بگذارید تا برای حذف محتوا از سامانه اقدام شود.