• چرا برای دانلود مجلات باید ابتدا در سامانه عضو و مشترک شوم؟

    در صورتی که در سایت ثبت نام کنید، به امکانات و بخش های مختلفی دسترسی خواهید داشت که کاربران مهمان قادر به مشاهده آن نیستند. خدمات مگ باز به صورت حرفه ای به مشترکین سایت ارائه می شود. با هدف تامین مخارج جاری سامانه و تداوم خدمات حرفه ای دانلود، هزینه اشتراک اندکی از مشترکین مگ باز دریافت می شود.

  • * کادر های ستاره دار حتما کامل و دقیق پر شود

World of Firepower - September

  • 3 مشاهده
World of Firepower

World of Firepower is the most comprehensive magazine for the gun enthusiast. From firearms, rifles and ammo to new guns, handguns and shotguns, it has all the tactical firepower information you’ll ever need. Packed with firearm safety tips and with regular features on home defense, self defense and military weapons, you have all the ammunition to fire up the gun lover in you. The World of Firepower app delivers all of this smoking hot content in a convenient digital magazine subscription.

جهانی از قدرت شلیک

(ترجمه کامپیوتری توضیحات مجله جهانی از قدرت شلیک) جهانی از قدرت شلیک است ترین مجله جامع برای علاقه مندان به تفنگ از سلاح گرم و اسلحه و مهمات به اسلحه اسلحه و تفنگ ساچمه ای جدید آن است که تمام اطلاعات قدرت شلیک تاکتیکی باشند youamprsquoll نیاز با نکات ایمنی اسلحه گرم و با ویژگی های به طور منظم در دفاع خانه دفاع از خود و سلاح های نظامی بسته بندی شده شما باید تمام مهمات به آتش تا عاشق تفنگ را در که در جهان از برنامه قدرت شلیک ارائه تمام این سیگار کشیدن محتوای گرم در یک اشتراک راحت مجله دیجیتال

دانلود مجله

توجه: لطفا در صورتی که در این مجله، محتوایی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران مشاهده نمودید، موارد را از طریق کادر پایین صفحه (سمت راست) با ما درمیان بگذارید تا برای حذف محتوا از سامانه اقدام شود.