• چرا برای دانلود مجلات باید ابتدا در سامانه عضو و مشترک شوم؟

    در صورتی که در سایت ثبت نام کنید، به امکانات و بخش های مختلفی دسترسی خواهید داشت که کاربران مهمان قادر به مشاهده آن نیستند. خدمات مگ باز به صورت حرفه ای به مشترکین سایت ارائه می شود. با هدف تامین مخارج جاری سامانه و تداوم خدمات حرفه ای دانلود، هزینه اشتراک اندکی از مشترکین مگ باز دریافت می شود.

  • * کادر های ستاره دار حتما کامل و دقیق پر شود

Cots Journal - July 2016

  • 0 مشاهده
Cots Journal

COTS Journal, the magazine of military electronics and computing, is a technology-in-context book that looks at any embedded technology any-where it exists. COTS Journal enjoys a broad readership of engineers and senior engineering management specializing in the development of embedded computers for government, military and aerospace applications.

تختخواب تاشو مجله

(ترجمه کامپیوتری توضیحات مجله تختخواب تاشو مجله) COTS مجله مجله الکترونیک نظامی و محاسبات یک کتاب technologyincontext که به نظر می رسد در هر فن آوری تعبیه شده است در هر نقطه آن وجود دارد COTS مجله برخوردار خوانندگان گسترده ای از مهندسان و مدیران ارشد مهندسی متخصص در توسعه رایانه های تعبیه شده برای نظامی و هوا فضا برنامه های کاربردی دولت

دانلود مجله

توجه: لطفا در صورتی که در این مجله، محتوایی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران مشاهده نمودید، موارد را از طریق کادر پایین صفحه (سمت راست) با ما درمیان بگذارید تا برای حذف محتوا از سامانه اقدام شود.