• چرا برای دانلود مجلات باید ابتدا در سامانه عضو و مشترک شوم؟

    در صورتی که در سایت ثبت نام کنید، به امکانات و بخش های مختلفی دسترسی خواهید داشت که کاربران مهمان قادر به مشاهده آن نیستند. خدمات مگ باز به صورت حرفه ای به مشترکین سایت ارائه می شود. با هدف تامین مخارج جاری سامانه و تداوم خدمات حرفه ای دانلود، هزینه اشتراک اندکی از مشترکین مگ باز دریافت می شود.

  • * کادر های ستاره دار حتما کامل و دقیق پر شود

Soldier Magazine - July 2016

  • 1 مشاهده
Soldier Magazine

Soldier Magazine - official monthly publication of the British Army, is produced by an in-house team and published by the Ministry of Defence. It strives to offer an effective means of communication aimed primarily at junior ranks but also of interest to all ranks of the British Army, cadets and the wider military community, including veterans and members of the public with an interest in military.

مجله سرباز

(ترجمه کامپیوتری توضیحات مجله مجله سرباز) سرباز مجله ماهنامه ارتش بریتانیا است که توسط یک تیم inhouse تولید و منتشر شده توسط وزارت اند دفاع این تلاش برای ارائه یک ابزار موثر ارتباطات در درجه اول در صفوف تاریخ و هدف بلکه از علاقه به همه صفوف دانشجویان ارتش بریتانیا و جامعه نظامی گسترده تر از جمله جانبازان و اعضای عمومی با توجه به در نظامی

دانلود مجله

توجه: لطفا در صورتی که در این مجله، محتوایی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران مشاهده نمودید، موارد را از طریق کادر پایین صفحه (سمت راست) با ما درمیان بگذارید تا برای حذف محتوا از سامانه اقدام شود.