• چرا برای دانلود مجلات باید ابتدا در سامانه عضو و مشترک شوم؟

    در صورتی که در سایت ثبت نام کنید، به امکانات و بخش های مختلفی دسترسی خواهید داشت که کاربران مهمان قادر به مشاهده آن نیستند. خدمات مگ باز به صورت حرفه ای به مشترکین سایت ارائه می شود. با هدف تامین مخارج جاری سامانه و تداوم خدمات حرفه ای دانلود، هزینه اشتراک اندکی از مشترکین مگ باز دریافت می شود.

  • * کادر های ستاره دار حتما کامل و دقیق پر شود

Military Illustrated Modeller - Issue 063 (July 2016)

  • 0 مشاهده
Military Illustrated Modeller

The finest models and modellers make Military Illustrated Modeller a must have for the serious enthusiast. With 12 issues per year alternating between Military Vehicles and Aircraft subjects Military Illustrated Modeller becomes a vital resource and reference publication that all modellers will want to collect.

نظامی مصور طراح

(ترجمه کامپیوتری توضیحات مجله نظامی مصور طراح) بهترین مدل و مدل سازان را نظامی مصور طراح باید برای علاقه مندان جدی با مسائل در هر سال متناوب بین خودروهای نظامی و افراد هواپیما نظامی مصور طراح یک منبع و مرجع انتشار حیاتی است که تمام مدل سازان می خواهید به جمع آوری

دانلود مجله

توجه: لطفا در صورتی که در این مجله، محتوایی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران مشاهده نمودید، موارد را از طریق کادر پایین صفحه (سمت راست) با ما درمیان بگذارید تا برای حذف محتوا از سامانه اقدام شود.