• چرا برای دانلود مجلات باید ابتدا در سامانه عضو و مشترک شوم؟

    در صورتی که در سایت ثبت نام کنید، به امکانات و بخش های مختلفی دسترسی خواهید داشت که کاربران مهمان قادر به مشاهده آن نیستند. خدمات مگ باز به صورت حرفه ای به مشترکین سایت ارائه می شود. با هدف تامین مخارج جاری سامانه و تداوم خدمات حرفه ای دانلود، هزینه اشتراک اندکی از مشترکین مگ باز دریافت می شود.

  • * کادر های ستاره دار حتما کامل و دقیق پر شود

Learn Hot English - Issue 183

  • 73 مشاهده
Learn Hot English

Are you learning English? Or are you an English teacher? Either way... if you're looking for a fun and interesting English magazine for learning or teaching English then you've come to the right place. Hot English magazine is a leading English resource. Its fun and colourful approach to teaching real English as it's spoken by native speakers is popular around the world. Loved by both students and teachers, there's something for everyone and all levels in Hot English magazine.

یاد بگیرند داغ انگلیسی

(ترجمه کامپیوتری توضیحات مجله یاد بگیرند داغ انگلیسی) خواهد بود آیا شما در یادگیری زبان انگلیسی یا آیا شما در هر صورت معلم انگلیسی اگر شما برای یک مجله جالب انگلیسی سرگرم کننده و به دنبال برای یادگیری و یا آموزش زبان انگلیسی پس از آن شما ام به جای حق مجله داغ زبان انگلیسی است که منجر انگلیسی منابع سرگرم کننده آن و رویکرد های رنگارنگ به آموزش زبان انگلیسی به عنوان آن صحبت به زبان مادری محبوب در سراسر جهان دوست داشتنی شده توسط دانش آموزان و معلمان است انگار چیزی برای همه و تمام سطوح در مجله داغ انگلیسی

دانلود مجله

توجه: لطفا در صورتی که در این مجله، محتوایی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران مشاهده نمودید، موارد را از طریق کادر پایین صفحه (سمت راست) با ما درمیان بگذارید تا برای حذف محتوا از سامانه اقدام شود.