Retro Cars - Issue 113

  • 5 مشاهده
Retro Cars

Retro Cars is the only dedicated monthly magazine for modified classic cars. Reflecting the massive diversity and attitude of this growing and stylish market, the magazine focuses on cars from the 1950s to the 1980s, and is packed with the finest show, daily-driven, and concours classics around. Ultimately if it's old, cool and oily, you'll find it in Retro Cars.

اتومبیل یکپارچهسازی با سیستمعامل

(ترجمه کامپیوتری توضیحات مجله اتومبیل یکپارچهسازی با سیستمعامل) یکپارچهسازی با سیستمعامل ماشین تنها مجله ماهانه اختصاص داده شده برای اتومبیل های کلاسیک اصلاح شده منعکس کننده تنوع عظیم و نگرش این در حال رشد است و بازار شیک مجله در اتومبیل از بازدید کنندگان به بازدید کنندگان تمرکز دارد و با بهترین dailydriven نشان می دهد و کونکورز کلاسیک بسته بندی شده در اطراف در نهایت اگر آن قدیمی سرد و چرب شما پیدا کنید آن را در یکپارچهسازی با سیستمعامل ماشین

دانلود مجله

توجه: لطفا در صورتی که در این مجله، محتوایی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران مشاهده نمودید، موارد را از طریق کادر پایین صفحه (سمت راست) با ما درمیان بگذارید تا برای حذف محتوا از سامانه اقدام شود.