• چرا برای دانلود مجلات باید ابتدا در سامانه عضو و مشترک شوم؟

    در صورتی که در سایت ثبت نام کنید، به امکانات و بخش های مختلفی دسترسی خواهید داشت که کاربران مهمان قادر به مشاهده آن نیستند. خدمات مگ باز به صورت حرفه ای به مشترکین سایت ارائه می شود. با هدف تامین مخارج جاری سامانه و تداوم خدمات حرفه ای دانلود، هزینه اشتراک اندکی از مشترکین مگ باز دریافت می شود.

  • * کادر های ستاره دار حتما کامل و دقیق پر شود

British Birds - August 2017

  • 4 مشاهده
British Birds

Join a community of like-minded birders, amateur and professional ornithologists, writers and photographers when you read British Birds, the birdwatchers’ journal of record. Each month, we publish a range of articles, each giving a detailed account of its subject, with page space allocated to allow for really in-depth coverage. Alongside information about birds recorded in the Western Palearctic or other species of significant interest, there’s news and comment from the UK and beyond, a summary of recent sightings and new book releases critically appraised.

پرندگان بریتانیا

(ترجمه کامپیوتری توضیحات مجله پرندگان بریتانیا) پیوستن به جامعه از birders با قرار دهند پرندهشناس آماتور و حرفه ای نویسندگان و عکاسان زمانی که شما خواندن پرندگان بریتانیا مجله birdwatchersamprsquo از ضبط هر ماه ما یک طیف وسیعی از مقالات هر دادن یک حساب دقیق از موضوع آن با فضای صفحه اختصاص داده شده به برای پوشش واقعا عمیق اجازه می دهد در کنار انتشار اطلاعات در مورد پرندگان ثبت شده در غرب دیرین شمالگانیاند یا دیگر گونه از منافع قابل توجهی thereamprsquos اخبار و نظرات از انگلستان و فراتر از آن خلاصه ای از رؤیت اخیر و انتشار کتاب جدید ارزیابی نقادانه

دانلود مجله

توجه: لطفا در صورتی که در این مجله، محتوایی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران مشاهده نمودید، موارد را از طریق کادر پایین صفحه (سمت راست) با ما درمیان بگذارید تا برای حذف محتوا از سامانه اقدام شود.