• چرا برای دانلود مجلات باید ابتدا در سامانه عضو و مشترک شوم؟

    در صورتی که در سایت ثبت نام کنید، به امکانات و بخش های مختلفی دسترسی خواهید داشت که کاربران مهمان قادر به مشاهده آن نیستند. خدمات مگ باز به صورت حرفه ای به مشترکین سایت ارائه می شود. با هدف تامین مخارج جاری سامانه و تداوم خدمات حرفه ای دانلود، هزینه اشتراک اندکی از مشترکین مگ باز دریافت می شود.

  • * کادر های ستاره دار حتما کامل و دقیق پر شود

K - Zone Philippines

  • 3 مشاهده
K

K-Zone is the very definition of awesome. It is the number one source of everything kids find rad. Toons? Check. Movies? Check. Toys? Check. Anime? Video Games? Comics and jokes? Check. Check. And double check. It’s our business to know what kids want by keeping up with the latest trends and the K-Zoner’s ever-changing interests. K-Zone understands kids. The magazine speaks their language, knows exactly what they want, and shares their sense of humor. It features dynamic and engaging articles that are uniquely K-Zone, identified by our particular brand of awesomesauce. We make sure that the content of the magazine resonates with our readers—we are hyper aware of what their passions and values are. Put simply, K-Zone is where kids rule!

K

(ترجمه کامپیوتری توضیحات مجله K) KZone تعریف بسیار عالی است این است که یک منبع از بچه ها همه چیز پیدا Toons در راد بررسی فیلم بررسی اسباب بازی بررسی انیمیشن بازی های ویدئویی کمیک و جوک چک و Itamprsquos کسب و کار ما را بررسی کنید دو برابر بررسی به دانستن آنچه که بچه ها می خواهند با نگه داشتن تا با آخرین روند و KZoneramprsquos everchanging منافع KZone درک بچه ها مجله صحبت می کند زبان خود را دقیقا می داند که چه می خواهند و به اشتراک می گذارد احساس خود را از طنز این ویژگی پویا و مقالات جذاب است که منحصر به فرد KZone مشخص شده توسط نام تجاری خاص ما از awesomesauce ما مطمئن شوید که محتوای مجله طنین انداز با readersampmdashwe ما بیش از حد از چه احساسات و ارزش های خود قرار داده است به سادگی KZone است آگاه هستند که در آن بچه حکومت

دانلود مجله

توجه: لطفا در صورتی که در این مجله، محتوایی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران مشاهده نمودید، موارد را از طریق کادر پایین صفحه (سمت راست) با ما درمیان بگذارید تا برای حذف محتوا از سامانه اقدام شود.